перманентний макiяж
(татуаж)
в салонi


teta tattoo workroom

Перманентний макiяж (вiд лат. permanens "постійний"), а також татуаж, контурний макіяж, мікропігментація, дермопігментація — пенетрація (введення) спеціального пігменту у верхні шари дерми за допомогою голки для створення стійкого малюнка на обличчі, аби підкреслити та покращити деякі риси обличчя або імітувати звичайний макіяж.
За допомогою перманентного макіяжу можливо створити або покращити форму брів, губ, повік, створити корекцію кольору ареоли грудей, нанести родимки і навіть веснянок.

Зазвичай глибина проколу крізь епідерміс у дерму становить 0,3-0,5 мм. Існують різні техніки та методики виконання перманентного макіяжу.

Післяпроцедурний догляд - дуже важлива частина, тому треба дуже акуратно доглядати за татуажем після процедури. Варто приділити особливу увагу тому, що первинна процедура татуажу має на увазі подальшу корекцію задля досягнення бажаного результату.

Навіть найпрофесійніший та найдосвідченіший майстрів татуажу не може достовірно припустити як організм клієнта відреагує на фарбуючий пігмент, який був введений під шкіру під час процедури.

Корекція проводиться через місяць після первісного нанесення перманентного макіяжу, так як тільки у 50% жінок прояв пігменту відбувається бажаної яскравості. З роками перманентний макіяж тьмяніє, і це не випадково!

Якби татуаж залишався на своєму місці, у клієнтів без застосування лазера не було можливості коригувати форму, а найголовніше – висоту, наприклад, брів. Тому що важливо пам'ятати, що природний процес старіння тягне шкіру обличчя вниз.

Відповідно тягне і брови, і повіки зі стрілками на них, а також куточки губ, тощо. Тому без оновлення татуажу ніяк не обійтися, якщо є бажання підтримувати красу та доглянутість зовнішнього вигляду.

Якщо ви вперше робите корекцію губ, брів, або повік, то розраховуйте на те, що через рік-два потрібно буде знову звернутися до майстра за оновленням.
цiни на татуАЖ
цiни на татуАЖ
*ЦІНИ ВКАЗАНІ НА ПЕРІОД ВОЄННОГО ЧАСУ
"РОДИНКА" АБО "МУШКА"
50 $
МІЖВІЙКА
2500 uah
БРОВИ (БУДЬ-ЯКОЮ З ТЕХНІК)
2500 uah
СТРІЛКИ
2500 uah
ВЕСНЯНКИ
50 $
ГУБИ (РОЗТУШОВКА В ОДИН КОЛІР)
3000 uah
СТРІЛКИ З РОЗТУШОВКОЮ
2500 uah
"МІЖВІЙКА" + СТРІЛКИ
130 $
ТРИХОПІГМЕНТАЦІЯ (ТАТУАЖ ЛИСИНИ)
200 $
ГУБИ "3D" (2-3 відтінки)
3000 uah
АРЕОЛИ ГРУДЕЙ
150 $
у вас залишились питання?
Залишіть Ваш номер і ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом
Ваше Iмя
Ваш телефон
нашi свiжi роботи
нашi свiжi роботи
з усIма НАШИМИ РОБОТАМИ З ТАТУАЖУ
ВИ МОЖЕТЕ ОЗНАЙОМИТИСЬ ТУТ
ХОТIЛИ Б НАВIДАТИ НАШ САЛОН?
Залишіть Ваш номер і ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом
Ваше имя
Ваш телефон
КОНТАКТИ:
Не соромтесь! А сміливо пишіть, дзвоніть та приходьте в гості! Нам дуже подобається спілкуватися з усіма, кому цікава тема руху тату.
Не соромтесь! А сміливо пишіть, дзвоніть та приходьте в гості! Нам дуже подобається спілкуватися з усіма, кому цікава тема руху тату.
НАШI КОНТАКТи:

+38 (093) 644 63 22
tetatattoo.od@gmail.com


НАШ САЛОН:

Одеса
пл.Вiри Холодної, 1
Тату салон
"TETA TATTOO WORK ROOM"


© All rights reserved. 2013-2021

ФОП Бирсан Ю.Г.
Юр. адреса: вул. Люстдорфська дорога, 157 - 5
ЄДРПОУ 3423905141
Р/р, UA403287040000026002054234259 МФО: АО КБ «ПРИВАТБАНК» 305299
Тел. +380936446322 e-mail: tetatattoo.od@gmail.com


ПОЛIТИКА КОНФIДЕНЦIЙНОСТI