За допомогою перманентного макіяжу можливо створити або покращити форму брів, губ, повік, створити корекцію кольору ареоли грудей, нанести родимки і навіть веснянок.
Зазвичай глибина проколу крізь епідерміс у дерму становить 0,3-0,5 мм. Існують різні техніки та методики виконання перманентного макіяжу.
Післяпроцедурний догляд - дуже важлива частина, тому треба дуже акуратно доглядати за татуажем після процедури. Варто приділити особливу увагу тому, що первинна процедура татуажу має на увазі подальшу корекцію задля досягнення бажаного результату.
Навіть найпрофесійніший та найдосвідченіший майстрів татуажу не може достовірно припустити як організм клієнта відреагує на фарбуючий пігмент, який був введений під шкіру під час процедури.
Корекція проводиться через місяць після первісного нанесення перманентного макіяжу, так як тільки у 50% жінок прояв пігменту відбувається бажаної яскравості. З роками перманентний макіяж тьмяніє, і це не випадково!
Якби татуаж залишався на своєму місці, у клієнтів без застосування лазера не було можливості коригувати форму, а найголовніше – висоту, наприклад, брів. Тому що важливо пам'ятати, що природний процес старіння тягне шкіру обличчя вниз.
Відповідно тягне і брови, і повіки зі стрілками на них, а також куточки губ, тощо. Тому без оновлення татуажу ніяк не обійтися, якщо є бажання підтримувати красу та доглянутість зовнішнього вигляду.
Якщо ви вперше робите корекцію губ, брів, або повік, то розраховуйте на те, що через рік-два потрібно буде знову звернутися до майстра за оновленням.