РОЗРОБКА ЕСКIЗIВ
в салонi


teta tattoo workroom

Методи розробки тату ескізів
Як обрати ескіз для тату?
Акцiйнi
эскiзи
увага
з усiма акцiйними ЭСКiзами
Ви МОЖЕТЕ ознайомитись ТУТ
Хотiли б вiдвiдати наш салон?
Залишіть Ваш номер і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
Ваше имя
Ваш телефон

ВИДИ І МЕТОДИ РОЗРОБКИ ЕСКІЗІВ

Як зрозуміти, що твоє і як твій ескіз виглядатиме на папері та на шкірі?

Існує негласний поділ на дві групи людей.
Перші підбирають собі максимально ідеальний ескіз із інтернету. Такі люди самі завжди у пошуках того самого зображення, яке схопить їх за душу і більше не відпустить.

Такі люди зазвичай приймають для себе правильним — рішення попрямує до студії, як тільки буде знайдено цей ескіз.

Інша група вважає за краще йти з ідеєю до майстра, щоб уже той втілив усі запалені думки людини, що прийшла, спочатку в ескіз на папері, а потім вже і в тату.

Але відносите ви себе до першої або другої групи, вам необхідно знати наступні варіанти розробки ескізів:

ПЕРШИЙ - підбір готового ескізу з інтернету, підганяння за допомогою фотошопу необхідного вам розміру та уточнення форми. Так як ескізи, що наносяться на заокруглені частини тіла (руки, ноги, шию) мають властивості «охоплювати» цю ділянку тіла і при роздруківці без розширення – виглядати позичено, а від цього – не красиво.

Будь-який професійний майстер допоможе вам з розташуванням вашого майбутнього ескізу на тій ділянці шкіри, на якій ескіз виглядатиме максимально виграшно.
Це залежить від того, в який бік "дивиться" ескіз і якого розміру ви його хочете.

Тому що правильно і гарно розташовувати маленькі об'єкти, (міні тату, написи і т.д.), на вузькі частини тіла, (кисті, щиколотки, близько до ключиць), а великі зображення – на великі (стегна, спину, ікри, плечі, груди).
А найголовніше — намагатися пам'ятати, що вам може захотітися розширити ваш тату проєкт до грандіозних масштабів і тоді міні тату, зроблена посередині плеча або лопатки, або буде виглядати просто безглуздо, або повинна бути схильною до перекриття. І "перенесена" на інше місце, або - "зникнути" назавжди.
-
Таким чином, у гру вступає роздруківка ескізів різних розмірів і примірка їх на шкіру в паперовому вигляді. Потім – коли розмір підібраний, його переводять завдяки трансферному паперу (тату-копірці) на вашу шкіру у вигляді такої собі фіолетової перекладки. Перекладаються в основному тільки контури, (рідше тіні), але навіть так ви можете сповна усвідомити розташування вашої майбутньої тату.
-
Якщо ж ескіз потрібно трохи допрацювати і майстер наполягає на малюнку відразу на шкірі, на ваш погляд відкриється техніка «free hand», (у перекладі з англійської «вільна рука»). Українською мовою — це звучить простіше - "малюнок від руки".

І це у нас – ДРУГИЙ СПОСІБ.

Завдяки навичкам малювання професійний тату майстер може, як доопрацювати (розширити, звузити, доповнити) ваш ескіз елементами прямо на шкірі, так і розробити його з нуля, використовуючи тільки свою і вашу голову – ідеї, побажання... та приклади («референси») ) з Інтернету. Найчастіше ними виступають фотографії, на яких зображені вдалі ракурси деяких частин вашого майбутнього тату.

Виглядає це завжди дуже чарівно. Майстер професіонал відштовхується від положення м'язів, робить деякі лінії побудови, зовсім, як в «академіці» (академічному малюнку), вивіряє необхідний йому і вам масштаб, потім наносить «остаточний начерк», яким він орієнтуватиметься вже при самому нанесенні тату.

Не можна забувати, що будь-який малюнок маркером не буде таким тонким і акуратним, як згодом зробить голкою майстер професіонал. Тому щодо деякої «неакуратності» начерку, можете навіть не хвилюватися.

ТРЕТІЙ СПОСІБ – колажування. Цей метод розробки ескізу безпосередньо пов'язані з використанням графічних редакторів. Завдяки йому майстер може «склеїти» між собою різні частини, які вам сподобалися фотографій або ескізів і створити абсолютно нову неповторну композицію.

Докладніше про види технік та стилі тату я розповім у наших наступних відео. Запевняю вас, це буде цікаво. Тому що їх вже існує безліч.

Завдяки методу колажування майстер також може умовно показати вам плановість розташування тієї чи іншої частини майбутньої роботи.

Що буде попереду, що позаду. Що – чітким, а яку частину, для більшої атмосферності, необхідно буде розмити.

І поки ми далеко не пішли від графічних редакторів, я розповім вам про ЧЕТВЕРТИЙ і П'ЯТИЙ способи розробки ескізів – малювання «на папері».

Чи то екран, чи звичайний паперовий лист – майстер професіонал зможе розробити для вас ваш власний малюнок. І тут вже вам вирішувати – довіритися ескізу або доплатити за повну розробку картини.

Але я можу сказати вам лише одне. Не дарма я так часто застосовую поряд зі словом майстер – прикметник «професійний». Переглянувши портфоліо майстра, ви зможете зрозуміти для себе, чи довіряти своє тіло цій людині.

Про це та інші способи вибору свого майстра ви можете переглянути у нашому випуску «Як вибрати майстри». Посилання я залишу в описі.

Гарного вам часу, настрою і до швидкого у світі тату!
Хотiли б вiдвiдати наш салон?
Залишіть Ваш номер і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
Ваше имя
Ваш телефон
КОНТАКТИ:
Не соромтесь! А сміливо пишіть, дзвоніть та приходьте в гості! Нам дуже подобається спілкуватися з усіма, кому цікава тема руху тату.
Не соромтесь! А сміливо пишіть, дзвоніть та приходьте в гості! Нам дуже подобається спілкуватися з усіма, кому цікава тема руху тату.
НАШI КОНТАКТи:

+38 (093) 644 63 22
tetatattoo.od@gmail.com


НАШ САЛОН:

Одеса
пл.Вiри Холодної, 1
Тату салон
"TETA TATTOO WORK ROOM"


© All rights reserved. 2013-2021

ФОП Бирсан Ю.Г.
Юр. адреса: вул. Люстдорфська дорога, 157 - 5
ЄДРПОУ 3423905141
Р/р, UA403287040000026002054234259 МФО: АО КБ «ПРИВАТБАНК» 305299
Тел. +380936446322 e-mail: tetatattoo.od@gmail.com


ПОЛIТИКА КОНФIДЕНЦIЙНОСТI

Оставьте свои контактные данные
Мы обязательно с Вами свяжемся в ближайшее время
Ваше имя
Ваш телефон
Нажимая на кнопку, Вы даете согласие на обработку персональных данных
и соглашаетесь c политикой конфиденциальности